Witaj listopadzie!

 Hej, od wczoraj mamy listopad. Nieźle, czas słynął jak woda po kaczce.
W tym miesiącu prawdopodobnie będę jeszcze bardziej się obijać i leniuchować, ale do nauki do będę pędzić jeszcze bardziej. 
Pewnie napisała bym coś motywującego, ale jest tak niskie ciśnienie,  że mi się nie chce. Pisałam - prawie - codziennie przez - prawie - dwa tygodnie. Jestem z siebie dumna, ale tak bardzo. Co prawda zdarzyło mi się, że wstawiałam same zdjęcia, ale i tak mi się udało.
 Za niedługo będę coś szykować na mojej stronce i na blogu, ale muszę trochę odespać. 
Jeżeli jeszcze kogoś obchodzi co u mnie słuchać to będę w kadrze na festiwalu, co prawda będę tylko stać na punkach i będę mogła kąpać się kiedy chcę, ale zawsze coś.
W ten piątek będę na spotkaniu autorskim z Red :Lipstick Monster, chciałam przeprowadzić z nią wywiad, ale jeżeli będzie tak dużo osób,a ma być coś koło 2 tysięcy, to na pewno mi się nie uda. Może załapię się na zdjęcie i przytulaska. W sobotę albo jadę nurkować albo będę prowadzić zbiórkę, a w niedzielę jadę na zlot w Gdyni, który organizuję. W następny weekend jadę na festiwal piosenki harcerskiej, od piątku do niedzieli. Początek listopada i nie mam w ogóle wytchnienia. 
 Zapraszam was na mojego Instagrama @edyta.tito gdzie ostatnio dużo się dzieje.
Na koniec dodam, że posty będą pokazywać się regularnie, w poniedziałki, czwartki i czasem niedziele. Czasem może być parę postów, np.: cztery, w tygodniu, a w następnym może być mniej, to jest bardzo chwiejna sprawa. Więc możecie zaglądać co dwa dni i wypatrywać nowego posta. Pierwszy organizacyjny post w tym miesiącu, łał...
Mam nadzieje, że nie obrazicie się jeśli będę dodawać od czasu do czasu takie notki w stylu co u mnie? Nie chcę, żeby było tutaj tak sztywno.
Dobra, kończę już to coś bez ładu i składu...

Do zobaczenia!

5 komentarzy:

 1. Także chciałam pojechać na piątkowe spotkanie z RLM jednak stwierdziłam, że i tak pewnie jej nawet nie zobaczę, bo będzie kupa ludzi. :) Fajnie byłoby gdyby udało Ci się przeprowadzić z nią wywiad. Chętnie bym go przeczytała. Więc powodzenia kochana!
  http://inspirationforlife.byania.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy wpis, i oczywiście czekam na wiecej <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo zaciekawił mnie ten wpis, jeszcze tu wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesujący post.

  Dobrej Nocy!
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Przy okazji zapraszam cię do mojego konkursu :)
  http://blogerkapotterka.blogspot.com/2015/11/konkurs-z-nagrodami-rzeczowymi.html

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Filozofie do kotleta... , Blogger