#Melancholijnie - nie chce mi się...

 Hej, jak można wywnioskować po tytule posta, nie chce mi się. W ostatnich tygodniach miałam sprawdziany prawie z każdego przedmiotu. Jednak nie będę się wam żalić jakie to jest straszne i jak bardzo jestem zmęczona. Nie będę pisać jak bardzo nie chcę mi się uczyć, bo na naukę zawsze jestem chętna.


 Jednak powoli tracę zapał do bloga. Nie wiem czy chcę pisać porady, filozofie do kotleta, czy zmieszać wszystko i pisać o czymkolwiek. Ostatnio zastanawiałam się nawet na założeniem kanału na YouTube. Niestety wiem, że nie dam rady go prowadzić, ponieważ zajmowało by mi to zbyt wiele czasu.


 Zbaczając z tematu możecie podziwiać moje piękne fioletowe pasemko...


 I przyciemnione włosy.

 Ale teraz wracając do tematu, chciałam założyć nowego bloga, gdzie nie będę się ograniczała, a tutaj pozostanę przy tematyce typowo kotletowej. 
Czemu mam taki pomysł? Czasem chcę jakoś ładnie się uczesać, ale nie mogę znaleźć żadnej fryzury. Kiedy już jakąś znajdę lub wymyślę to mam ochotę zrobić zdjęcia i wrzucić je na bloga. Jednak dziwnie by to wyglądało i blogerki, które znają się na modzie mogły by pomyśleć, że oszalałam.


 Moja ostateczna decyzja brzmi następująco: Zakładam nowego bloga, który będzie o wszystkim, a na tym pozostanę przy pierwotnej koncepcji. Nie mogła bym porzucić bloga, tak jak chciałam to zrobić kiedyś. Mimo, że statystyki spadają postanowiłam, że będę pisać dalej dla nowych czytelników.
Post zagmatwany, ale pisząc go sama dochodziłam do przemyśleń, był on spontaniczny, więc wybaczcie za to, że mało można zrozumień. Dla ciekawskich; zdjęcia użyte do dzisiejszej notki są z mojego Instagrama Edyta.Tito, na którego wrzucam parę zdjęć dziennie, dużo się tam dzieje. Dla jeszcze bardziej ciekawskich; oto mój snapchat: edyta.tito
Dziękuję, że dotarliście aż tutaj. Następny post będzie już bardziej normalny. Chciałam zacząć serię teorii spiskowych, ponieważ bardzo mnie interesują. Mam nadzieję, że statystyki się podwyższą i przybędzie mi więcej czytelników. Piszcie w komentarzach czy chcecie drugiego bloga o haulach, GRWM, DIY i innych podobnych postach.Do zobaczenia! 

2 komentarze:

  1. Chętnie poczytam parę typowo urodowych postów u Ciebie :) powodzenia z nowym blogiem :*
    http://Inspirationforlife.byania.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Filozofie do kotleta... , Blogger