Lipster Blog Award #3 - ZNOWU!

 Kabum! I oto ja jestem, powstałam niczym feniks z popiołu (po raz setny). Dziś mam dla Was po raz kolejny raz LBA. Tym razem nominowała mnie Dominika, dziękuję bardzo.
Jeżeli nie czytaliście poprzednich nominacji to teraz macie ułamek sekundy, żeby żałować i możecie szybko przeczytać poprzednie wpisy: Lipster Blog Awards, Libster Blog Awards #2

Jeżeli kogoś to ciekawi, ten baner wykonałam na stronie PicMonkey!
 1. Lubisz czytać? Jaka jest Twoja ostatnio przeczytana książka?
Czy lubię? Oj zdecydowanie. A co do ostatnio przeczytanej książki, był to tytuł "Ponad wszystko" autorstwa Nicol Yoon. Dostałam tę książkę od rodziców na urodziny i nie spodziewałam się, że będzie taka lekka i przyjemna w czytaniu. Gdy już skończyłam tę lekturę pobiegłam do pokoju, gdzie wszyscy siedzieli, i wykrzyczałam zakończenie - nie będę pisać co, ponieważ nie chcę spoilerować.
Później ja jak to ja wybuchnęłam płaczem. Czyli jednym słowem polecam.


 2. Czy chciałabyś tatuaż, jeśli tak wstaw zdjęcie jaki.

Tak, chcę tatuaż. Nie będę wstawiać tutaj zdjęcia, bo prawdopodobnie sama zaprojektuję wzór lub zrobię to z tatuażystą, jest jeszcze możliwość wybrania czegoś z jego portfolio/ katalogu i ewentualnie przerobienia tego.
Prawdopodobnie zmieni mi się jeszcze pomysł i będę chciała inny wzór, ale chcę się trzymać jednej koncepcji i tematu. Na razie nie będę się wypowiadać na temat tatuaży, ponieważ sama nie mam, a nawet nie mogę sobie jeszcze owego zrobić, ponieważ jestem niepełnoletnia.  Ale gwarantuję, że gdy tylko zrobię sobie dziarę napiszę o tym posta.
I nawet jeśli to nie wstawiła bym zdjęcia, ponieważ jest to naruszenie praw autorskich.

 3.Dlaczego postanowiłaś założyć bloga?
Uwielbiam opowiadać tę historię. Jest ona bardzo krótka. Siedziałam przed komputerem, nudziło mi się, a że na informatyce uczyliśmy się jak założyć bloga to zrobiłam to, koniec. Mój blog został założony ze zwykłej nudy, która kiedyś często mi doskwierała. Wydaje mi się to śmieszne. Przeważnie ludzie zakładają blogi, bo chcą coś przekazać innym, dostać darmowe ciuszki lub nawet słyszałam, że z zazdrości. Dopiero później mój blog był dla mnie czymś więcej niż tylko literkami i znaczkami w internecie. Trochę później zaczął być dla mnie odskocznią. Teraz mam plany na coś dużego, jednak to będzie wymagało dużo czasu, poświęcenia i przede wszystkim regularnych postów z mojej strony.

 4. Grasz w gry komputerowe, a jeśli tak to jakie?
Nie gram w gry, są one strasznym pochłaniaczem czasu. Od czasu do czasu razem z koleżanką gramy na konsoli, ale sama z siebie nie odpalę gry. Owszem, czasem mi się zdarza gra na telefonie, a pomijając to, to gdy jestem chora sporadycznie gram w GTA San Andreas.
Czyli ogółem w gry komputerowe nie gra, chyba że jestem chora.

 5. Lubisz swój pokój, co najbardziej ci się w nim podoba?
Tak lubię swój pokój. Najbardziej lubię moje łóżko, ponieważ mam tam mnóstwo poduszek, kocy i w mroźne lub ponure deszczowe dni lubię zatopić się w pierzynie, pić herbatkę i czytać książkę.
To czego nie lubię to brak miejsca. Z roku na rok w szafie przybywa ciuchów, na półce książek, wszystkiego mi przybywa, a miejsca wcale nie jest więcej. Pokój jest mały i mieszkają w nim dwie osóbki - ja i moja siostra.

 6. Jak spędzasz większość wolnego czasu?
Ostatnio odkryłam magiczną sztukę nic nie robienia. To bardzo zależy od mojego dnia, pogody i planów. Potrafię mieć zapracowany cały dzień, a też zdarzają się takie, gdzie nic nie robię, leżę na łóżku i słucham muzyki.

 7. Wakacje w górach czy nad morzem?
Jako, że od urodzenia mieszkam nad morzem i uwielbiam historie moich rodziców o Bieszczadach, wybieram góry.

 8. Wolałabyś cofnąć się do przeszłości i coś zmienić czy poznać swoją przyszłość i czemuś zapobiec?
Gdybym cofnęła się do przeszłości z pewnością doświadczyłabym efektu motyla. Poznanie swojej przyszłości wydaje się równie przerażające. Na pewno nie cofnęła bym się w czasie, więc pozostaje druga opcja. Jednak tutaj również mogłoby pojawić się coś podobnego do efektu motyla.

 9. Jesteś typem samotnika czy raczej kimś kto ma wielu przyjaciół?
Od dzieciństwa byłam typem samotnika, niestety nie z wyboru. Później pomyślałam sobie "ej, a może ja jestem introwertykiem?!".  I okazało się, że tak. Stwierdziłam, że mój charakter jest bardzo bliski opisom introwertyka. Będzie prawdopodobnie inny post o tym, ponieważ jest to, moim zdaniem, ciekawy temat i wiele osób źle go rozumuje. Introwertycy są bardzo uschematyzowani.

 10. Wstaw swoje ulubione zdjęcie.
Gdybym miała się czepiać, to bym uczepiła się, że to nie jest pytanie, ale nie ważne...
Nie potrafię wybrać tylko jednego jednego zdjęcia spośród miliardów czyiś i setki moich. Nie mam nawet swojego ulubione, wszystkie podobają mi się na swój sposób, w większym stopniu, bądź mniejszym.

 11. Jesteś szczęśliwa?
Zależy... Jednego dnia jestem pogrążona w bezkresnej melancholii, a innego skaczę z radości niewiadomo czemu. Potrafię znaleźć 100 powodów, przez które jestem smutna, siedzę w domu i nie rozmawiam z nikim. Ale mogę znaleźć 101 powodów, przez które jestem szczęśliwa. W końcu powróciłam. Teraz posty będą pojawiać się regularnie, na prawdę. Planuję dużo postów na wrzesień, innych niż dotąd. Z boku jest ankieta, w której możecie zagłosować. Bardzo was do tego zapraszam, ponieważ to powie mi czy jest sens iść w jakimś kierunku czy stać w miejscu.

Instagram: @filozofiara
Facebook: Filozofiara 
Snapchat: DJKNOWGIRLS (ja snapuje w piątki)
Do zobaczenia!

2 komentarze:

  1. Ja bardzo lubię przebywać z ludźmi - czuję się wtedy wspaniale. Wiele nas łączy z tego co widzę :)

    www.turqusowa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny blog :)
    obserwujemy i zapraszamy nastoletniaaperspektywaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Filozofie do kotleta... , Blogger