TOLERANCJA ✿

 Według słownika języka polskiego tolerancja to: poszanowanie poglądów, zachowań i wyglądu innych ludzi. Po co o tym piszę? Raczej dla samego przypomnienia i uświadomienia niektórych, co tak na prawdę oznacza to słowo.
 Nie będę pisać o dyskryminowaniu homoseksualistów, ludzi innego wyznania czy standardowo ludzi innego koloru skóry. Będę pisać o dyskryminacji ludzi równych sobie.

  Nie raz powstawały, i nadal powstają, teorie spiskowe na temat mordowania się nawzajem przez nas, przez ludzi. Jedna, która bardzo mnie zaciekawiła, to ta mówiąca o ludziach, którzy stworzyli wirusa ebolę i wysłali go na tereny Afryki. Co zadziwiające, pewni amerykanie wracający z tamtych terenów byli zakażeni. Bez problemu otrzymali lekarstwo. Celem tego całego cyrku miało być pozbycie się ludzi czarnych, żeby mieć więcej terenu na nowe pierdołki, które i tak się niezbyt przydadzą.
 Innym przykładem, o wiele łagodniejszym i pewnym, jest to, że postanowiona dbać o zdrowie gdańszczan, co zrobiono? Nie, nie zbudowano super siłowni z fitnessem, basenem i ze wszystkim, kurcze! Zamiast tego podarowano gdańskim urzędasom super, mega rowery i karnety na siłownię. Na prawdę, brawo za pomysłowość. Pamiętam gdy cała Wyspa Sobieszewska podpisała petycję o to, żeby zbudować ścieżkę rowerową. To było około trzy lata temu... 

 Jest mnóstwo teorii spiskowych, które mówią o tym jak ludzie siebie nienawidzą.
Zastanawiam się, skąd tyle złych emocji do siebie nawzajem? Skąd się one wzięły? Niestety nie łatwo jest odpowiedzieć na te pytania, można powiedzieć, że jest to odwieczna zagadka Świata.
 Ludziom nigdy wszystko nie będzie odpowiadać, zawsze będą gadać, narzekać, stękać, jękać. Czasem trzeba to po prostu znieść to i powiedzieć: Dobra, niech Ci się to podoba, narzekaj sobie dalej. Mi też nie wszystko odpowiada, ale nie oznajmiam tego wszystkim.Hej, na dziś to tyle. Post o tolerancji, pff...
Musiałam napisać coś takiego, mojego. Zapraszam was do głosowania w ankiecie. Dotyczy ona mojego bloga, a konkretniej co się wam w nim podoba lub też nie. Bardzo będzie mi miło znając waszą opinię :) Zapraszam was na moją stronę, jeżeli chcecie się dowiedzieć co u mnie słychać to wchodźcie śmiało https://www.facebook.com/pages/Tito/550356135103701?ref=hl. Wstawiam tam głównie moje rysunki. W sumie to dopiero od niedawna ją mam, będzie mi miło jeżeli klikniecie fapke w górę.Do zobaczenia!

6 komentarzy:

 1. Więcej takich postów i zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny post, uwielbiam bzy ♥
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ buziaki ! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja staram się być zawsze tolerancyjna :)

  Zapraszam na nowy post! Jeśli Ci się spodoba będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz i zaobserwujesz mój blog. :)
  alexandrak-blog.blogspot.com KLIK!  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Filozofie do kotleta... , Blogger